ŞEHRİN KAVUŞMA NOKTASI ISPARTA MEYDAN AVM

23 Nisan 2022 ‘de binlerce kişinin katıldığı muhteşem bir açılış töreni ile kapılarını açan Isparta Meydan AVM, 25 yıl’da tamamlanabilen inşaat sürecinin ardından Isparta halkının “gerçeğe dönüşen bir hayali olarak” faaliyete geçti. Isparta Meydan AVM, kültürel faaliyetleri, ilk defa gerçekleştirilen etkinlikleri, dev konserleri, birbirinden seçkin markaları ile şehrin en nezih, en seçkin ve en güvenli alışveriş ortamını sunuyor.

Yönetimi ve kiralaması JLL tarafından yürütülen Isparta Meydan AVM, merkezi konumu, sahip olduğu “konferans, tiyatro, toplantı, sergi salonları, kütüphanesi ve nikah salonundan oluşan" kültür merkezi, camii, kurs merkezi, adını aldığı meydan’ı, dev eğlence merkezi, sineması, açık ve kapalı avm konseptini bir arada sunabilmesi ile Isparta’nın geleceğe açılan kapısı...

Isparta Meydan AVM’deki 5.000 m2’lik KOÇTAŞ, 3.000 m2’lik çocuk oyun ve eğlence alanı, şehrin en modern sineması, şehre ilk defa en yeni konseptleri ile gelen markalar, kafe ve restoranları ile şehrin sembolü olurken istihdama sağladığı doğrudan ve dolaylı katkı ile de şehrin ticari hayatına önemli ölçüde katkı sağladı. 44.462 m2’lik kiralanabilir alanı ile bölgenin en büyük avm’lerinden olan Isparta Meydan AVM; Isparta’ya 50 km uzaklıktaki Burdur ile komşusu Afyon’dan önemli sayıda ziyaretçi ağırlarken, şehrin; Ege ve Akdeniz Bölgesini iç bölgelere bağlayan kavşak olması yanında gül ve lavanta festivalleri ile yerli ve yabancı turistin uğrak noktası olmaya başlaması sebebiyle zengin ziyaretçi profiline sahiptir.

Gençlerin yeni buluşma ve sosyalleşme alanı olan Isparta Meydan AVM, ailesine katacağı yeni markalar ve daha önce hiç gerçekleştirilmemiş etkinliklerle şehrin ilklerle ve yeniliklerle kavuşma hikayelerini yazmaya aralıksız olarak devam edecek.

ISPARTA HAKKINDA

Isparta, Akdeniz Bölgesi'nin kuzeyindeki Göller Yöresi'nde bulunmaktadır. TÜİK 4 Şubat 2020 verilerine göre Isparta ili nüfusu 444.914'dür. Bu nüfusun %78,98'i şehir merkezinde yaşamaktadır. Merkez ilçede km2'ye 342 kişi düşmektedir.
Ekonomi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. 2001 yılı itibarıyla ildeki iktisadi faaliyetlerin %25'i tarım, %24'ü çiftçilik ve hayvancılık, %17'si devlet hizmetleri, %16'sı ulaştırma-haberleşme, %14'ü ticaret, %13'ü sanayi, %12'si imalat sanayinden oluşmaktadır.
1992 yılında kurulan Süleyman Demirel Üniversitesi’ne kayıtlı 112.000 öğrenci bulunmaktadır.


Ulaşım


Isparta Meydan AVM
Yayla Mah. Cumhuriyet Cad. No:5
Isparta / Türkiye

Çalışma Saatlerimiz

Her Gün : 10.00 - 22.00

Otobüs ile Ulaşım

1-Adliye
6- Muzaffer Türkeş Mahallesi
14- Yıldızhan
21- Yedişehitler Mahallesi
23- Yakaören
30- Zafer Mahallesi

İletişim

Telefon: +90 246 502 24 32
E-Posta: info@ispartameydan.com